Про CEUME

Консорціум із удосконалення менеджмент-освіти в Україні (Consortium for Enhancement of Ukrainian Management Education – CEUME) – неприбуткова організація, що надає інформаційно-методичну підтримку вищим навчальним закладам і їх викладачам у вдосконаленні викладання дисциплін управлінського циклу. Працюючи з провідними американськими і польськими університетами у царині адаптації і поширення західних знань і досвіду серед українських вищих навчальних закладів, CEUME набув багатого досвіду співпраці як з українськими, так із закордонними організаціями та проектами міжнародної технічної допомоги.

Консорціум забезпечував проведення навчальних семінарів, літніх інститутів, проведення зарубіжних стажувань викладачів і адміністраторів, видання методичної літератури, організацію конференцій, проведення досліджень у рамках проекту «Бізнес менеджмент освіта в Україні», що виконувався Університетом Міннесоти (США). У співпраці з Міжнародною фінансовою корпорацією, CEUME провів всеукраїнський конкурс ситуаційних вправ, видав книгу українських кейсів з корпоративного управління та організував національну конференцію для викладачів. У партнерстві з Центром націй з перехідною економікою Університету Міннесоти брав участь у створенні в Україні професійних асоціацій економістів і політологів.

Видавнича діяльність Консорціуму (створення навчальних посібників і підручників нового покоління з методичною підтримкою викладача) відзначена нагородами організаторів міжнародних виставок «Сучасна освіта в Україні» - Міністерства освіти і науки України та Академії педагогічних наук України. Консорціум є членом Американської Торгової Палати (The Chamber), Асоціації розвитку менеджменту країн Центральної та Східної Європи (CEEMAN), Альянсу університетів за демократію (Alliance of University for Democracy), а також партнером в Україна Adizes Academy of Management.

Консорціум із удосконалення менеджмент-освіти в Україні розробляє підручники з управлінських дисциплін для вищої школи, за основу яких беруться  кращі світові зразки, наповнюючи їх українським змістом, а також дбає про їх широке використання в українських вищих навчальних закладах. Таким чином уможливлюється набуття українськими студентами таких самих знань і навичок, які набувають американські чи канадські студенти, навчаючись за оригінальними виданнями підручників.

CEUME забезпечує створеними підручниками та навчальними посібниками вищі навчальні заклади і навчає викладачів ефективному їх використанню для модернізації існуючих навчальних курсів.

CEUME проводить різноманітні науково-практичні конференції, семінари, конкурси (з останніх – всеукраїнський форум «Бізнес і освіта: неминучість співпраці» (11 квітня 2008 р., науково-практична конференція «Викладання маркетингу: Чому і  як навчати студентів в умовах невизначеного підприємницького середовища» (27 березня 2009 р.; Всеукраїнський конкурс студентських маркетингових планів).

Консорціум здійснює також адміністративний супровід освітніх програм бізнес-компаній. Зокрема, він адмініструє в Україні програму Intel© «Навчання для майбутнього» корпорації Intel, співпрацює з американською неприбутковою організацією PH International в адмініструванні освітньої програми компанії Microsoft «Відкритий світ інформаційних технологій», а також здійснює освітні проекти у партнерстві з Українською асоціацією прямого продажу, ЗАТ «Філіп Морріс Україна».

Для впровадження освітніх програм Консорціум залучає кошти як проектів міжнародної технічної допомоги, так і бізнес-компаній, зокрема, «Крафт Фудз Україна», «МЕТРО Кеш енд Керрі», «SUN Unterbrew Ukraine», «Оболонь», «Філіп Морріс Україна», «Стірол», «Avon», «Amway», «Brocard», «Laska Leasing» та ін.

 

Консорціум із удосконалення менеджмент-освіти в Україні

вул. Еспланадна, 28, офіс 7, м.Київ, 01001,

тел. (044) 248 7239, 248 7249