Про портал

Ми раді вітати Вас на нашому сайті!

Цей сайт створений на підтримку другого видання підручника «МАРКЕТИНГ», що, у свою чергу, є частиною глобальної програми вдосконалення рівня бізнес-освіти в Україні.

Даний Інтернет-портал орієнтований насамперед на молодих людей, які самостійно, або в рамках навчальної програми вивчають маркетинг за нашім підручником, а також на тих, хто викладає маркетинг за допомогою нашого підручника. Тут Ви знайдете багато корисної інформації для HR-Менеджерів компаній і для всіх, хто цікавиться маркетингом, або кар'єра яких пов'язана із цим напрямком діяльності.

Наш сайт ще зовсім молодий, проте розвивається дуже динамічно.Незабаром він буде доповнений новими цікавими сервісами, що дозволять встановити тісніший контакт між студентом, викладачем та представниками бізнесу.

На сьогоднішній день вже праціює більша частина розділу для студентів, перлиною якого є наше улюблене дітище - Всеукраїнський конкурс студентських маркетингових планів.

Ви також можете взяти активну участь у наповненні сайту, надіславши Ваші цікаві ідеї, власні методичні розробки, або навіть просто вказавши на наявність помилок та неточностей на цьому порталі.

Листи надсилайте електронною поштою на адресу konkurs@ceume.org.ua

Зростайте разом з нами!